BARDIS juten vloerkleed 70x300 cm
Een handgeweven vloerkleed in een aangename mix van jute en katoen. Het vloerkleed heeft een mooi zwart en natuurwit ingeweven dessin en een zwarte, stevige rand aan de korte zijden. Jute is een rustiek natuurlijk materiaal. Een handgemaakt vloekleed is een prachtig stuk handwerk waardoor elk vloerkleed uniek is. Dikte 0,5 cm. 1900 gr./m².
Materiaal: 50% jute, 50% katoen.
Afmetingen: 70x300 cm.
Onderhoud: Regelmatig stofzuigen met een opzetstuk zonder borstel. Verwijder vlekken met een licht vochtige doek. Professioneel laten reinigen.
Tips/advies: Gebruik het STOPP antislip-onderkleed om ervoor te zorgen dat het vloerkleed op zijn plaats blijft liggen en om uitglijden te voorkomen. Het beschermt bovendien het vloerkleed en de vloer. Draai het vloerkleed zo nu en dan voor een gelijkmatige slijtage. Door fel zonlicht kunnen de kleuren verbleken.
Artikelnummer: 1680481-01
- Breedte 70 cm
- Het formulier Rechthoekig
- Kwaliteit Grofgebreid
- Lengte/diepte 300 cm
- Materiaal 50% Jute, 50% Katoen
Uitgebreid retourrecht
Winkel in alle rust voor je kerstcadeaus. We verlengen nu het retourrecht tot 2026-01-31 op al onze producten*.
*Geldt voor ons hele assortiment, behalve voor producten met het label "Tailormade".